Aeg

25/10/2018
09:00 – 18.00 (koos kohvipauside ja lõunaga)

Koht

Atlantise Maja, II korrus / Tartu, Narva mnt 2

Valgusmess toimub valgustusdisaini ja valguskunsti konverentsiga samal ajal konverentsi kõrvalruumides. Valgusmessil esitletakse nii sise- kui välitingimustesse mõeldud valgusteid ja teisi tooteid eesmärgiga tuua kokku tootjad ja tarbijad ning tõsta teadlikkust hea valgustuse olulisusest. Messil saab näha erinevaid Baltikumis valmistatud tooteid, alates disainvalgustitest ja lõpetades kõrgtehnoloogiliste lahendustega. See on suurepärane võimalus tutvustada ja esitleda uusi tooteid ning kutsuda kohale väliskülalisi nagu tarbijad ja/või partnerid.

Osalemine

Külastajad pääsevad valgusmessile ja konverentsile ühispiletiga. Pakkumisel on erinevad paketid.

Eksponendi osalustasu on 160 eurot ruutmeetri kohta. Hinnale ei lisandu käibemaks. Eksponentidel on võimalik jälgida ekraanilt konverentsi ning osalustasu sisaldab kohvi- ja lõunalauda. Eksponendid, kes broneerivad pinna, mis on suurem kui 3 ruutmeetrit, saavad osaleda ka konverentsi teisel päeval ja festivali avagalal.

Majutuseks soovitame kasutada meie partnerite pakkumisi. Peale registreerimise tasu laekumist saadame teile salajase koodi, mille alusel saate öömaja broneerida 10-30% odavamalt tavahindadest.

Pinna broneerimine

Eksponentidel palume registreerimiseks täita ankeet.

NB!

Stendi või ruumi ülesehitus on iga eksponendi enda korraldada.

Lisainfo

Johan Moritz
Konverentsi ja valgusmessi kuraator
Tel: +46 70 679 3121
E-post: johan[at]tartuvalgus.ee

Tina Wikström
Konverentsi ja valgusmessi kuraator
Tel: +46 70 290 9489
E-post: tina[at]tartuvalgus.ee