Immanuel Pax

on Soome valgus- ja teatrikunstnik. Valguskunstis kasutab ta projitseeritud valgust nii vaadeldava objekti kui suhtlemiseks mõeldud subjektina. Vahel leiab suhtlus aset siis, kui publik hakkab ise teose sees olles selles osalema, vahel teosest inspireeritud ühiskondlike ja poliitiliste tegevuste kaudu. Teosed on sageli kohaspetsiifilised ja suhestuvad aktuaalsete teemadega.

Taavi Suisalu

aktiveerib tehnoloogilise kunsti, heli- ja tegevuskunsti vahenditega perifeerseid alasid kummastavateks kohtumisteks. Tema looming tõukub kaasaegse ühiskonna suhetest tehnoloogiatesse ning nende mõjust sotsiaalsete olendite käitumisele, tajudele ja mõtlemisele. Oma teostes seob ta kultuurilisi fenomene kaasaegsete kultuuripraktikate ja traditsioonilisema mõttelaadiga.

www.taavisuisalu.ee

Mónica Ruiz Loyola

Kunstniku peamise tähelepanu all on analoogse ja digitaalse vahel asuv peegeldus. Ta sulatab need kaks teemat ühte ja püüab neid väljendada erinevate intiimsuse või sotsiaalsemate teemadega tegelevate projektide, interaktiivsete installatsioonide või tegevuskunsti kaudu. Oma töödes puudutab ta selliseid teemasid nagu mälu, kohaolu, puudumine ja see, kuidas me inimestena saame tehnoloogia tõttu osaks efemeersest maailmast.
Tema teoseid on näidatud Ameerika Ühendriikides, Hispaanias, Ukrainas, Ecuadoris, samuti rahvusvahelisel valgusfestivalil FILUX Mehhikos, Licht Festivalil Belgias ja Lux Helsinkil Soomes.

www.monikaloyola.com

Timo Toots

on kunstnik, kelle looming keskendub inimeste, tehnoloogia ja looduse vaheliste suhete uurimisele, nendega katsete läbiviimisele ning nende üle mõtisklemisele. Ta ei sea oma väljendusvahenditele piire, kuid enamasti võtab lõplik teos mõne masina kuju.
Alates 2006. aastast on ta osalenud mitmetel näitustel Eestis, Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. 2012. aastal võitis ta Prix Ars Electronica konkursil interaktiivse kunsti kategoorias peaauhinna Golden Nica.
2013. aastal pani ta ühes vanas Eesti talus aluse projektiruumile MAAJAAM, et koostöös teiste kunstnikega uurida tehnoloogia ja inimeste vahelisi suhteid.

www.timo.ee

Mischa Kuball

Kontseptuaalset kunsti viljelev Mischa Kuball (sündinud 1959. aastal Düsseldorfis, Saksamaal) on avalikus ja institutsionaalses sfääris tegutsenud juba aastast 1977. Ta kasutab valgust kui vahendit, et uurida arhitektuurseid ruume, aga ka sotsiaalseid ja poliitilisi diskursusi, ning mõtiskleb mitmetel erinevatel teemadel, alates sotsiokultuurilistest struktuuridest ja lõpetades arhitektuuriliste sekkumistega, rõhutades või uuesti tõlgendades nende monumentaalset olemust ja konteksti arhitektuuri ajaloos. Alates 2007. aastast on Mischa Kuball Kölnis asuva Meediakunstide Akadeemia avaliku kunsti professor ja Karlsruhes asuva Hochschule für Gestaltung/ZKM meediakunsti dotsent.

www.mischakuball.com
www.public-preposition.net

Jacob Tækker

õppis Kuninglikus Taani Kunstiakadeemias ja on osalenud näitustel nii Taanis kui välismaal. Ta tegeleb videokunstiga, mille teemadeks on emotsionaalsed seisundid, eksistentsi rutiinne olemus ning see, kuidas inimene hakkamasaamiseks neid tajub ja mõtestab. Tækker pöörab erilist tähelepanu lihtsale ja humoorikale liikuvale pildile, luues teoseid, mis sisaldavad nii komöödia kui tragöödia elemente, mistõttu ei saa neid vaadates kunagi kindel olla, kas nutta või naerda.
Oma tööde juures on Tækker korraga peategelane, lavastaja, kaameramees ja stsenarist.

www.jacobtaekker.com

Carl Michael von Hausswolff (1956)
Carl Michael on kaasaja tuntuim Rootsi kunstnik, kuraator ja helikunstnik, kes tihti töötab  avardatud kunstilise entiteedi ja autorluse identiteedi piiride hägustamise meetodil. www.cmvonhausswolff.net
Liisa Hirsch (1984)

Liisa teosed koosnevad tundlikest helidest puhastes vormides, tema kompositsioonid on eelkõige mikrotonaalsete reflektsioonide uuringud.  Ta on komponeerinud muusikat filmidele, teatrile ja tantsuetendustele ning orkestriteoseid, mida on esitatud üle maailma.

www.emic.ee/liisa-hirsch-est

Tammo Sumera (1984)

Tammo on Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia tehnoloogiakeskuse juhataja, õppejõud, helirežissöör ja mitmete muusikakollektiivide (Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Anambel U jt) ja festivalide (Eesti Muusika Päevad, Afekt Festival jt) koostööpartner.

Kristel Saan (1985)

Kristel on skulptor ja installatsioonikunstnik, kes elab ja töötab Vancouveris Kanadas. Tema uurimisvaldkond küsitleb keha kogemust ja inimese osalust visuaalselt ülelaetud maailmas, meis kõigis olemasolevatest personaalsetest arhiividest loodud kuvandeid ja selle käigus tekkinud vahetust, ning kõneleb ebausu suspensioonist ja kaugusest romantiseeritud utopistlikust ruumist. Saan osaleb aktiivselt näitustel üle maailma ja on tegelenud oma loomingus muuhulgas nii foto, video, skulptuuri kui ka tegevuskunstiga ning loonud oskuslikult karjääri kunstnikuna ülimas heterotoopias – Hollywoodi filmimaailmas.

kristelsaan.com

Johannes Luik (1988)

Johannes on õppinud Tallinna Tehnikakõrgkoolis arhitektuuri. Tegelenud video, muusika ja fotograafiaga. Praegu õpib Eesti Kunstiakadeemias Installatsiooni ja skulptuuri osakonnas. Osalenud 3 grupinäitusel ja 2016 aastal võitis noore skulptori preemia.

Aivar Tõnso

aka Hypnosaurus on Eesti kaasagse elektroonilise underground-muusika legend ja aktivist, Mysteeriumite korraldaja ja Ulmeplaatide juhtpiloot. Hetkel tegeleb Eesti Kunstiakadeemia Uue Meedia magistriõppes heli multimediaalseks laiendamisega.

ulmeplaadid.ee

Tundmatu Kunstnik (0000)

Tundmatu Kunstnik on tundmatu ja rangelt võttes pole tegu kunstnikuga.