Kuraatorid

Aeg

avatud konkurss konverentsi esinejatele 15/01/2018
– save the date 25/10/2018

Koht

Tartu / täpne koht täpsustub peagi.
Konverents toimub TAVA 2018 valgusmessiga samal ajal ja samas kohas.

Eesmärk

Valgusdisaini konverents toimub pärast IALD arhitektuurse valguse töötubade nädalat, Tartu Valgus 2018 publikule avamise päeval. Erialaspetsialistidele ja valgushuvilistele mõeldud sündmuse eesmärgiks on luua otsekontakte, vahetada teadmisi eri valdkondade esindajate vahel. Haridusliku suunaga sündmusel astuvad lavale kogemustega tuntud esinejad, kelle töö ja/või akadeemiline uurimisteema on seotud valguse, taju ja avaliku ruumiga.

Valguskonverentsiga loodame tuua kokku valgusdisainiga tegelevad kunstnikud, planeerijad, arhitektid ja üliõpilased – kõik, keda töö või huvi seob avaliku ruumi kujundamisega. Eesmärgiks on luua platvorm, mis kogemuste vahetamise kaudu ergastaks valdkondadeülest ja laiemat mõtlemist valguse ja valgusdisaini vallas.

Konverentsiga samaaegselt toimub hetkel oluliste valgustusfirmade ja organisatsioonide ja tootjate valgusmess, mis annab eri osapooltele veel ühe võimaluse suhete loomiseks.

Päeva lõpetavad lühiettekanded PechaKucha formaadis, mis annab võimaluse kuulata võimalikult paljusid esinejaid kiires ja meelelahutuslikus vormis.

Osalemine

Külastajad pääsevad konverentsile ja valgusmessile ühispiletiga (õpilastele 30 eurot, täiskasvanutele 60 eurot). Hind sisaldab kahte kohvipausi ja lõunasööki.

Lisainfo

Johan Moritz
Konverentsi ja valgusmessi kuraator
Tel: +46 70 679 3121
E-post: johan[at]tartuvalgus.ee

Tina Wikström
Konverentsi ja valgusmessi kuraator
Tel: +46 70 290 9489
E-post: tina[at]tartuvalgus.ee